Heinner štapni usisavač HSVC-MB22.2BL
EAN: 5949494012081 SKU: HSVC-MB22.2BL
Cijena 30 dana: 215,98 s PDV-om
Trenutna cijena: 194,38 s PDV-om
5 na zalihi
10 Posjetitelja gleda ovaj proizvod
Brza dostava
30000+ proizvoda
Korisnička podrška
pon-ned 08:00-16:00
Kartično plaćanje
do 12 rata
Dodatne informacije
BrandHeinner
About brand
Opis
Heinner V-Go Max HSVC-MB22.2BL vertikalni usisavač, ciklonski sustav filtracije, Li 22,2V baterija, dvostruka namjena: ručni i vertikalni usisavač, BLDC motor, 100.000 RPM, snaga: 300W i 3 brzine, snaga usisavanja: 90W, autonomija : 10/20 min, 2 načina usisavanja, električna četka s LED svjetlima, kapacitet spremnika za prašinu: 0,7L, vrijeme punjenja: 4-6 sati, HEPA filter, dodaci: dodatak za uski prostor, četka za tekstil, zidni nosač, punjač