SERIOUX set zvučnika SOUNDRISE SRXS-51105W
EAN: 5949088526154 SKU: SRXS-51105W
Cijena 30 dana: 151,18 s PDV-om
Trenutna cijena: 136,06 s PDV-om
4 na zalihi
19 Posjetitelja gleda ovaj proizvod
Brza dostava
30000+ proizvoda
Korisnička podrška
pon-ned 08:00-16:00
Kartično plaćanje
do 12 rata
Dodatne informacije
BrandSERIOUX
Opis
Zvučnici 5.1 SoundRise 51105W Ako ste jedan od onih koji vole biti okruženi prirodnim zvukom, što bliže stvarnosti, onda su serioux SoundRise SRXS-51105W zvučnici za vas. S ukupnom snagom od 105W, 5 zvučnika vjerno će reproducirati glazbu, ali posebno zvuk iz vaših omiljenih igara i filmova.5 zvučnika nadopunjuje subwoofer promjera 5,25″ i snage 30W, koji reproducira niskofrekventne zvukove, što je prirodnije moguće, rađajući snažan bas, u visokoj dinamici. Jednostavni su za konfiguriranje, ali i jednostavniji za korištenje Daljinskim upravljačem upravljate audio iskustvom, upravo iz udobnosti vašeg kauča.Jednostavnim dizajnom zvučnici Serioux SoundRise SRXS-51105W savršeno se uklapaju u bilo koju vrstu interijera. Štoviše, nudi više varijanti za povezivanje vanjskih izvora zvuka zbog AUX i RCA, SD i USB ulaza, ali i Bluetooth modula koji omogućuje povezivanje s drugim mobilnim uređajima.