VIJAK-DRVO-SB-6KT.PODL.-P14-SW8-ZN-RAL8019-4,8X35
VIJAK-DRVO-SB-6KT.PODL.-P14-SW8-ZN-RAL8017-4,8X35
SKU:
0 na zalihi
20
Posjetitelja gleda ovaj proizvod
Brza dostava
30000+ proizvoda
Korisnička podrška
pon-ned 08:00-16:00
Kartično plaćanje
do 12 rata
Opis
Dužina: 35 MM
Materijal: ČELIK
Površina: pocinčano
Promjer glave: 4,8 mm
Ral: 8017.0
Vanjski promjer (podloška): 14 mm